O společnosti

Společnost INTRATECH® byla založena na jaře roku 1999. Po vzájemné dohodě s předním výrobcem pneumatických prvků firmou UNIVER se stala jejím autorizovaným zastoupením pro Českou republiku. Tato spolupráce se od roku 2000 rozšířila i pro Slovenskou republiku.

Dnes firma poskytuje kompletní rozsah služeb pro zákazníky od technického poradenství, přes kompletní dodávky komponentů, až po zajišťování servisu. Velká část výrobků je v České republice finálně montována, což umožňuje krátké dodací lhůty a výhodné ceny při kvalitě značkového výrobce.

Dalším oborem činnosti společnosti jsou dodávky a montáže rozvodů stlačeného vzduchu od firmy TESEO. Tento modulární systém rozvodů z hliníkových profilů je jedinečný rychlostí a snadností montáže. Lze jej použít nejen pro malé dílny a autoservisy, ale i pro velké průmyslové haly jako např. TPCA Kolín-Ovčáry, TOYODA-KOKI Pardubice nebo DAIKIN Plzeň, kde byl systém realizován.

Naše společnost nabízí také dodávky kompresorových stanic a následné úpravy vzduchu. Tak jsme schopni zajistit pro zákazníka vše týkající se stlačeného vzduchu od jeho výroby až po jeho spotřebu. Jestliže cokoliv potřebujete v oblati stlačeného vzduchu, obraťte se na nás. Naši pracovníci se Vám budou rádi plně věnovat k Vaší spokojenosti.


UNIVER

Kontakt

INTRATECH družstvo
Hegerova 987
572 01 Polička
Česká republika

tel.: +420 461 544 420
fax: +420 461 544 421

NONSTOP linka:
+420 721 98 68 98
info@intratech.cz
www.intratech.czTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS