Upravit stránku

Naše společnost INTRATECH® byla založena na jaře roku 1999. Po vzájemné dohodě s předním výrobcem pneumatických prvků firmou UNIVER jsme se stali jejím autorizovaným zastoupením pro Českou republiku a od roku 2000 i pro Slovenskou republiku.

Ve stejném roce jsme navázali spolupráci s výrobcem modulárních rozvodů stlačeného vzduchu a jiných médií pomocí hliníkových profilů, firmou TESEO a stali se jejím autorizovaným zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku. Jejich systém je jedinečný rychlostí a snadností montáže, modularitou, vysokým průtokem a dlouhou životností.  

Od začátku společnost INTRATECH® nejen dodává jednotlivé komponenty pro rozvody vzduchu, ale také navrhuje rozvody vzduchu a zajišťuje jejich montáž pomocí vlastních kmenových pracovníků. Proto máme dnes dvacetileté zkušenosti s montáží těchto rozvodů ve všech oblastech průmyslu, od menších rozvodů v dílnách, až po rozsáhlé rozvody ve velkých výrobních halách.

Vlastní montáž rozvodů jsme následně rozšířili také o dodávky kompresorů včetně jejich elektrického zapojení, vzduchotechniky, měření a regulace, dodávky sušiček, filtrace, tlakových nádob, vyvíječů dusíků atd.

Dnes dodáváme rozvody stlačeného vzduchu pro velké stavební společnosti, instalační firmy a dodavatele kompresorů, přičemž splňujeme přísné požadavky na dodržování smluvních termínu, dodržování technologických postupů a bezpečnosti práce. 

Naše společnost získala od Technické inspekce České republiky oprávnění pro montáže, opravy, a zkoušky vyhrazených plynových zařízení a oprávnění pro montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Zajišťujeme také všechny potřebné revize tlakových nádob. 

Našim zákazníkům také nabízíme možnost vypracování projektu na rozvod stlačeného vzduchu a kompresorové stanice, kde využíváme software pro výpočet světlosti potrubí, průtoku a tlakových ztrát. 

Tak jsme schopni zajistit pro zákazníka komplexní řešení v oblasti stlačeného vzduchu od jeho výroby až po jeho spotřebu. Jestliže cokoliv potřebujete v oblasti stlačeného vzduchu, obraťte se na nás. Naši pracovníci se Vám budou rádi plně věnovat k Vaší spokojenosti.